محصولات لمسی در صنعت زیبایی

استفاده از ابزارهای صفحات لمسی هوشمند و نمایشگرهای لمسی در حوزه بیوتی، با بهبود تجربه مشتریان، افزایش بهره‌وری و ارتقای کیفیت خدمات می‌تواند راهکارهایی موثر برای مدیریت و توسعه این صنعت باشد. بصورت کلی صنعت زیبایی را می توان در گروهای: آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، آموزشگاه میکاپ و آرایشگری، کلینیک های زیبایی، فروشگاه های محصولات زیبایی و آرایشی دسته بندی کرد.

در روش سنتی برای نمایش خدمات، محصولات و نمونه کارها  بصورت حضوری در حوزه بیوتی از کاتالوگ استفاده می شود که این خود دارای معایب زیادی است که میتوان به بروز نبودن نمونه ها، افزایش قیمت چاپ و … اشاره نمود. در روش رایج تر شاید پرزنت یک فرد در گوشی موبایل و نمایش نمونه کارها روش روتینی باشد که در این روش حتما باید فرد ارائه دهنده زمان خودش را به شما اختصاص دهد و امکان انتظار و معطلی برای مشتری وجود دارد. اما وجود یک میز لمسی یا کیوسک لمسی علاوه بر ایجاد نمایی مدرن، امکانات و فرصت های بیشتری در اختیارمان خواهد گذاشت که در زیر به برخی از کابردهای آن می پردازیم:

نمایش خدمات و محصولات:

با استفاده از صفحات لمسی هوشمند و نمایشگرهای لمسی، می‌توان خدمات و محصولات مختلفی که ارائه می‌کنیم را به مشتریان نمایش داد با مشاهده تصاویر، ویدیوها، ویژگی ها و قیمت به روز آنها، مشتریان می‌توانند با خدمات و محصولات مختلف ما آشنا شوند و انتخابی مناسب برای خود داشته باشند. این شیوه ارائه، سبب می شود مخاطب اطلاعات دقیقتر را با جذابیت بیشتر در محل ما دریافت کند و فروش و جذب مشتری راحتتر رقم می خورد.

نمایش گالری نمونه کارها:

با استفاده از نمایشگرهای لمسی، می‌توان نمونه کارهایی که انجام شده است را به مشتریان نمایش داد. این کاربرد به مشتریان این امکان را می‌دهد تا از طریق تصاویر و ویدیوهای مختلف با کیفیت، نمونه کارهای قبل و بعد را ببینند و ایده‌ای از کیفیت و استایل کارهای انجام شده را انتخاب کنند. این سبک از ارائه نمونه کار، سبب می شود تا مشتری به انتخاب ما، اعتماد بیشتری حاصل کند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

جهت مشاوره و راهنمایی و استعلام قیمت از خدمات می توانید با آرامش خیال، با شماره روبرو تماس بگیرید.

نمایش کمپین ها و تخفیفات:

با استفاده از نمایشگرهای لمسی، می‌توان کمپین ها، مسابقات و تخفیفات را به مشتریان اطلاع رسانی کنیم. این کاربرد می‌تواند تعامل با مشتریان فعلی را افزایش دهد و حتی آن ها را به شبکه های اجتماعی برای تعالات بیشتر دعوت کنیم تا نقاط ارتباطی و روابط عمومی با مشتریان را افزایش دهیم.

نمایش تصاویر قبل و بعد و رضایت مشتری:

با استفاده از نمایشگرهای لمسی، می‌توان تصاویر قبل و بعد از انجام خدمات زیبایی را به مشتریان نمایش داد. می توان چندین تصویر قبل و بعد، اجرای کار، ویدئو رضایت و …. را در یک صفحه تمایش دارد تا مخاطب نتایج و تغییرات احتمالی را قبل از انجام خدمات برای خود متصور شود که این سبب بهبود احساس اطمینان مشتری به خدمات ما می شود.

سیستم اخذ نوبت و رزرو آنلاین:

با استفاده از صفحات لمسی هوشمند و نمایشگرهای لمسی، مشتریان می‌توانند به راحتی و در هر زمانی نوبت خود را رزرو کنند. این امکان به مشتریان اجازه می‌دهد که برنامه‌ریزی مناسبی برای وقت خود داشته باشند و از صف انتظار و زمان‌بر برای رزرو نوبت جلوگیری کنند. نکته قابل تامل در این است که شما با این روش از اتلاف زمان پرسنل برای درج زمان رزرو و صحبت های اضافی با مشتری جلوگیری می کنید.

نمایشگر آموزشی:

با استفاده از نمایشگرهای لمسی، می‌توان فیلم‌ها، آموزش‌ها، خدمات مختلف و راهنمایی‌های استفاده از محصولات را به مشتریان نمایش داد. این کاربرد می‌تواند به مشتریان کمک کند تا درباره آخرین روش‌ها و تکنیک‌ها آگاه شوند. این شیوه آموزش، تجربه خرید خوبی برای مشتری به ارمغان می آورد.

سیستم خدمات مشتریان:

با استفاده از صفحات لمسی هوشمند و نمایشگرهای لمسی، مشتریان می‌توانند به راحتی اطلاعات مربوط به خدمات مختلف را جستجو کنند و پاسخ‌هایی به سؤالات خود دریافت کنند. به علاوه، می‌توانند از طریق این سیستم، نظرات و بازخوردهای خود را نسبت به خدمات دریافتی به اشتراک بگذارند. این سرویس علاوه بر بهبود تجربه خرید مشتری، سبب می شود تا خود ما، متناسب با نظرات مشتریان، برنامه ریزی مناسبی برای بهبود کیفیت داشته باشیم.

سرگرمی و بازی:

هنگامی که مشتری در سالن منتظر است که نوبت او برسد، می توان از این زمان برای سرگرم کردن مخاطب استفاده کرد و تجربه و خاطره خوشایندی را برای مشتری ساخت. اینگونه سرگرمی ها در اسکرین های بزرگ، می تواند تبلیغات دهان به دهان مشتری ما را افزایش دهد.

استند لمسی ایستاده که بازی گردونه شانس دارد

کسب درآمد با نمایش تبلیغ دیگران:

با استفاده از صفحات لمسی هوشمند و نمایشگرهای لمسی، می توانید تبلیغات برندهای دیگر را نمایش دهید و در معرض دید مخاطبین خود قرار دهید، که در این صورت می توانید کسب درآمد کنید.

برخی از نمونه کارها:

مشاوره رایگان و استعلام قیمت

اگر در صنعت بیوتی فعالیت می کنید و به دنبال راهکارهای نوین و تکنولوژی مدرن هستید می توانید از طریق فرم زیر درخواست مشاوره رایگان را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما جهت راهنمایی بیشتر خدمت شما تماس بگیرند.