کاربرد صفحات لمسی و فناوری مولتی تاچ در سازمان ها

سازمان ها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی، به دلیل فعالیتهای گسترده، تعداد شعب و تعداد پرسنل فراوان به امکانات و ابزارهایی برای رسیدگی به امورات و نظارت بر ان ها نیاز دارند در غیر اینصورت آن سازمان از چابکی خارج شده و مسیر نزولی پیش خواهد گرفت. به نوعی این سازمان ها تاثیرگذار بر روی اقتصاد جامعه هستند. از این رو تکنولوژی ها  و فناوری ها در این سازمان ها از همیت ویژه ای برخوردار است. محصولات مولتی تاچ و لمسی یکی از این فناوری ها هستند که راهکارهای مختلفی برای بهره وری بهتر در این سازمان ها ارائه می کنند که در زیر به راهکارهای متنوع آن پرداخته ایم.

نمایشگر در سمینارها و کنفرانسها:

سازمانها معمولا برنامه های گردهمایی بسیاری دارند از سمینارها و برنامه های آموزشی گرفته تا برگزاری رویدادهای خاص و ویدئو کنفرانسها که بصورت همایش برگزار می گردد. نمایشگرهای ویدئووال در اینگونه برنامه ها و مراسم های سازمانی نقش بسیار مهمی دارد که میتواند نمایش اطلاعات، نمودارها، ارائه‌ها و تصاویر و ویدئوهای مرتبط با موضوعات را به صورت واضح و بزرگ کند که از مزایای آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهبود فهم مخاطبان و جلب توجه آنان
 • افزایش تعامل شرکت کنندگان

تابلو اطلاع رسانی:

تابلو اعلانات لمسی می‌تواند به عنوان یک وسیله‌ی ارتباطی برای اطلاع‌رسانی مهم‌ترین اخبار داخلی شرکت، برنامه‌ها، ابلاغیه های جدید و رویدادها برای کارمندان استفاده شود. از مزیت این تکنولوژی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان به‌روزرسانی سریع و آسان محتوای اعلانی
 • کاهش هزینه‌های چاپ
 • ایجاد ارتباط فعال‌تر و راحتتر

نیاز به راهنمایی دارید؟

جهت مشاوره و راهنمایی و استعلام قیمت از خدمات می توانید با آرامش خیال، با شماره روبرو تماس بگیرید.

کیوسک روابط عمومی:

کیوسک لمسی از دیگر ابزارهای کارآمد برای روابط عمومی بهتر با پرسنل است. از این کیوسک میتوان برای دسترسی به ابلاغیه ها، دستورالعمل ها و قوانین سازمان، دسترسی به فرمهای پرسنلی مثل مرخصی، پیشنهاد و شکایات، اطلاع فوری به مدیریت و … استفاده کرد که امور سازمان با فناوری جدید بدون دخالت نیروی انسانی انجام شود. از مزایای ان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم خطای انسانی
 • کاسته شدن از هزینه های پرسنلی
 • راحتی و سرعت در دسترسی به موارد مهم پرسنلی

برگزاری جلسات موثر:

در سازمانها، اتاق جلسات متعدد برای برگزاری جلسات در رده بندی سازمانی مختلف تعبیه شده است. همیشه جلساتی که از اهمیت بالاتری برخوردار است همانند جسات همکاری، جلسات تصمیم گیری استراتژیک، جلسات پرزنت و گزارش کارهای مهم، نیازمند شرایط مناسب برای بهره وری بهتر از این جلسات است. استفاده از ویدئووال، میز لمسی، صفحات اسکرین تاچ جلوی شرکت کنندگان می تواند این جلسات را پوباتر و تعاملی تر برای رسیدن به اهداف کند. نمایش گزارشات، ویدئوها، تصاویر، نمودارها و انواع محتوا به همراه گرفتن رای و مشارکت اعضا، یادداشت برداری اعضا، اشتراک گذاری اطلاعات توسط اعضا، برگزاری جلسات طوفان فکری و … همگی با این تجهیزات، امکانات بهتری برای رسیدن به اهداف جلسه فراهم می کند.

تکریم ارباب رجوع:

ارزیابی عملکرد پرسنل در برخورد با مراجعین همیشه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استند لمسی می تواند این کار را برای ما راحتتر کند و با انتخاب  یک ایموجی لبخند یا ناراحت توسط ارباب رجوع در این استندها می توان ارزیابی نسبت به این موضوع داشته باشیم و اگر تمایل داشته باشیم که اطلاعات بیشتری از این فرایند تکریم ارباب رجوع داشته باشیم می توانیم سوالات کوتاه در این استند از مخاطب بپرسیم و با انتخاب گزینه ها، آمار و گزارشی از عملکرد پرسنل با برخورد با مراجعین داشته باشیم.

مانیتورینگ:

مانیتورینگ با استفاده از ویدئو وال و تکنولوژی مولتی تاچ یک رویکرد مدرن و کارآمد به مدیریت و نظارت بر اطلاعات و داده‌ها در محیط‌های مختلف است. این ترکیب تکنولوژی به ارتباطات و نظارت بر فرآیندها کمک می‌کند. در زیر به برخی از کاربردهای مانیتورینگ اشاره می‌شود:

 • مانیتورینگ فرآیندها و تولید: در محیط‌های صنعتی، مانیتورینگ به مدیران و مهندسان امکان می‌دهد تا فرآیندهای تولید را به صورت زنده نظارت کنند. آنها می‌توانند داده‌های تولید، نمودارها، وضعیت ماشین‌آلات، وضعیت کیفیت محصولات، و غیره را بر روی ویدئو وال نمایش دهند.
 • مانیتورینگ شعب: در هلدینگ هایی که چندین شعب در حال فعالیت هستند این امکان را به مدیت می دهد تا هر شعبه را بصورت زنده نظارت کند. مدیریت می تواند تمامی بخش های شعب و عملکرد پرسنل و فرایندها را بر روی ویدئووال ببیند.
 • مانیتورینگ شبکه و فناوری اطلاعات: در محیط‌های IT، مانیتورینگ به مدیران شبکه اجازه می‌دهد تا وضعیت شبکه‌ها، سرورها، امنیت، و غیره را به صورت تعاملی نظارت کنند. این تکنولوژی به آنها امکان می‌دهد تا مشکلات را به سرعت تشخیص داده و تصمیمات تصحیحی اتخاذ کنند.
 • نمایش داده‌ها در مراکز کنترل و عملیات: مانیتورینگ با ویدئو وال و تکنولوژی مولتی تاچ معمولاً در مراکز کنترل و عملیات مانند مراکز امداد و مدیریت ترافیک استفاده می‌شود. این تکنولوژی به ماموران اجازه می‌دهد تا داده‌ها را به صورت تعاملی بر روی ویدئو وال مشاهده کرده و تصمیمات فوری برای مدیریت وضعیت‌ها اتخاذ کنند.

مشاوره رایگان و استعلام قیمت

اگر شما سازمان چابکی هستید که به دنبال راهکاری نوین برای بهره بری بهتر هستید می توانید از طریق فرم زیر درخواست مشاوره رایگان را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما جهت راهنمایی بیشتر خدمت شما تماس بگیرند.