صفحات لمسی در صدا و سیما - برنامه های تلویزیونی

امروزه استفاده از انواع میز لمسی و ویدئووال لمسی در برنامه های تلویزیونی بسیار رایج بوده که علاوه بر ایجاد نمایی مدرن در استودیوها، باعث تسهیل و تسریع نمایش انواع فایل های از پیش بارگذاری شده مستقیماً توسط خود مجری (بدون نیاز به اتاق فرمان) می باشند.

سرعت و دقت میز تعاملی و ویدئو وال تعاملی در برنامه های زنده تلویزیونی مسئله بسیار مهمی است که سازنده باید آن را مد نظر قرار دهد. از طرفی کاربر دوست بودن نرم افزار تعاملی برای برنامه های تلویزیونی جهت کاربری راحت توسط مجری اهمیت بالایی دارد.

پارس تاچ دارای رزومه درخشانی در تامین تجهیزات لمسی برای انواع برنامه ها تلویزیونی (ضیط شده و زنده) برای شبکه های مختلف تلویزیونی از جمله نسیم، سلامت، ورزش و … در برنامه های دورهمی، خندوانه، میدان، عقیق، جادوی صدا، کودک شو و … داشته که در آن از طراحی و اجرای بازی های تعاملی استفاده شده که در زیر می توانید برخی از آن ها را مشاهده بفرمایید:

بازی پنالتی کودکشو:

ماژول بازی پنالتی کودک شو طراحی شده توسط پارس تاچ با حضور روزبه حصاری و اشپیتیم آرفی

نمایشگر800اینچی بدون درز ومنحنی در برنامه کودک شو:

نمایشگر 19*3 متر بدون درز و منحنی پارس تاچ در برنامه کودک شو شبکه نسیم – نوروز سال 1396

نیاز به راهنمایی دارید؟

جهت مشاوره و راهنمایی و استعلام قیمت از خدمات می توانید با آرامش خیال، با شماره روبرو تماس بگیرید.

پارس تاچ در خندوانه:

نمایشگرهای اولیه در این برنامه پرده REAR PROJECTION با متریال خیلی خوب اجرا شد که سپس مجهز به دو نمایشگر یکصد اینچی نانو اکرلیک پارس تاچ شد.

نمایشگر لمسی (مولتی تاچ ) 100 اینچی پارس تاچ در شبکه ورزش:

اولین نمایشگر نانوآکریلیک 100 اینچ اجرا شده در صدا و سیما مجهز به سیستم مدیریت ورودی ویدیویی جهت سوییچینگ بدون وقفه 5 ورودی تصویر به طور همزمان که در سری جدید برنامه میدان، هم توسط پارس تاچ نصب و راه اندازی شده است.

ویدئووال در برنامه مردم گرام

600 اینچ ویدئو وال بدون درز و منحنی پارس تاچ در برنامه مردم گرام – شبکه سه سیما

نمایشگر برنامه مثلث شبکه تهران

نمایشگرهای نانو اکرلیک و قیمت رقابتی پارس تاچ

برنامه عقیق شبکه تهران

نمایشگر 170 اینچی بدون درز پارس تاچ در برنامه عقیق شبکه تهران . ماه مبارک رمضان سال 1394 .

برخی دیگر از نمونه کارها:

مشاوره رایگان و استعلام قیمت

اگر از سازندگان برنامه های تلویزیونی و امثالهم هستید و به دنبال راهکارهای نوین و تکنولوژی مدرن برای جذابیت برنامتون هستید، می توانید از طریق فرم زیر درخواست مشاوره رایگان را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما جهت راهنمایی بیشتر خدمت شما تماس بگیرند.