لوگوی نوآوران هزاره دانش

درباره شرکت نوآوران هزاره دانش

شرکت نوآوران هزاره دانش، تنها شرکت متخصص در حوزه رسانه های تعاملی یا اینتراکتیو ،فعالیت خودرا در سال ۱۳۸۹ تحت حمایت پارک علم و فناوری خلیج فارس آغاز نمود.

این شرکت همواره تلاش نموده است تا با سرمایه گذاری انسانی و مادی در زمینه های تحقیق و توسعه. نوآوری، خلق و تجاری سازی ایده های خلاقانه، گامهای موثری در راستای استقلال کشور و پیشبرد اقتصاد مقاومتی در زمینه علم و فناوری بردارد.

درباره پارس تاچ

پارس تاچ نام تجاری محصولات سخت افزاری شرکت نوآوران هزازه‌ی دانش است.

محصولات تعاملی لمسی وغیر لمسی از قبیل، کیوسک‌های لمسی، میزهای لمسی، ساینیج‌ها، تابلو اعلانات لمسی، فریم وفویل تاچ، ویدیووال‌ها ونمایشگرهای شیشه‌ای تحت برند پارس تاچ به بازار عرضه میگردد.

لوگوی پارس تاچ

لوگوی دیجیزن

درباره دیجیزن

دیجیزن در این دنیای بی نهایت بزرگ، سعی بر این داشته که در حوزه کسب و کاری خود (تولید محصولات دانش بنیان ایرانی و تحقیق در مورد چگونگی رفع نیاز مشتریان خود )  ثابت قدم بماند.  با توجه به موانع سبک و سنگینی که بعضا در پیشرفت کشور اتفاق می افتد،. تلاش و کوشش در حوزه تولید علم و تکنولوژی را ادامه دهد. دیجیزن کلمه ای با پشتوانه انگلیسی و مخفف “دیجیتال سیتیزن” به معنای شهروند الکترونیکی ( هوشمند ) می باشد.

به احترام انسان هایی که در حوزه علم و تکنولوژی امروزی، پیش قدم بوده‌اند ما نیز نامی به زبان مادری آن ها انتخاب نموده ایم. همچنین به خاک ایران و ایرانی بودن خود لحظه به لحظه افتخار می کنیم .

خدمات پارس تاچ

چرا پارس تاچ

 

* راهکار محور solution based است، برمبنای نیاز و خواسته شما بهترین راهکار را معرفی می نماید.

* محصولات و خدمات خود را به صورت سفارشی سازی شده بر مبنای سلیقه و دکور محیط شما توسعه می دهد.

* دارای ثبت اختراع و مالکیت معنوی سیستم تشخیص مختصات لمسی است. لذا اشراف کامل به تکنولوژی، در زمینه پشتیبانی، تخصصی عمل می کند.

* تصاویر نمونه کارهای واقعی و ساخته شده توسط خود را در سایت قرار می‌دهد. از گذاشتن عکسهای دانلود شده از سایت های خارجی و متفرقه به عنوان نمونه کار خود، خودداری می‌نماید.

* مشتریان شناخته شده ­ای دارد.

*محصولات پارس تاچ 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش دارد.