نکاتی که در خرید کیوسک لمسی باید به آن توجه کرد

31 مرداد 1400

انواع کیوسک لمسی، راهنمای خرید کیوسک و استند لمسی ، خرید کیوسک لمسی، برای خرید کیوسک به چه نکاتی باید توجه کرد، سفارش کیوسک لمسی، انواع کیوسک لمسی ، تفاوت کیوسک های لمسی

نکاتی که در خرید کیوسک لمسی باید به آن توجه کرد

زمانی که می‌خواهید برای کسب و کار خود کیوسکی سفارش دهید ممکن است به دلیل جدید بودن فناوری این دستگاه‌ها و یا به دلیل عدم وجود اطلاعات کافی جهت انتخاب کیوسک مناسب، انتخاب کمی برایتان دشوار باشد.

اگر تابحال با این مشکل برخورد داشتید نگران نباشید، این مقاله برای کمک به شما نوشته شده است.

ما در این مقاله نکاتی که قبل از سفارش محصولات لمسی باید بدانید را بررسی نموده‌ایم. اگر نیاز دارید تا از نظر فنی اطلاعات کسب نمایید فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مشاوره کلیک کنید.

انواع کیوسک لمسی، راهنمای خرید کیوسک و استند لمسی ، خرید کیوسک لمسی، برای خرید کیوسک به چه نکاتی باید توجه کرد، سفارش کیوسک لمسی، انواع کیوسک لمسی ، تفاوت کیوسک های لمسی

اولین نکته در خرید کیوسک که پراهمیت است هزینه ایست که برای خرید کیوسک در نظر گرفته اید.

بودجه خود را مشخص کنید. رنج قیمتی کیوسک ها می‌توانند با توجه به قابلیت هایشان، بسیار متنوع باشند. از این رو اگر بودجه مشخص باشد سریعتر به نتیجه می رسید. با متخصصان فروش، بودجه خود را به اشتراک بگذارید تا بتوانند دقیق‌تر شما را راهنمایی کنند.

هزینه

ممکن است شما بدانید که از کیوسک خود چه می‌خواهید، ولی لزوما شاید دقیق ندانید که کیوسک چگونه می‌تواند نیازهایتان را برطرف کند!.

برای مثال اگر به‌ دنبال کیوسکی هستید که قابلیت پرینت، دستگاه کارتخوان و پرداخت، تحویل کارت و … را داشته باشد. باید به این نکته توجه نمایید که تمام این موارد و البته بسته به طراحی کیوسک، نیازمند فضا می‌باشند. البته همانطور که گفته شد تمامی کیوسک‌ها دارای این قابلیت نیستند. اما در پارس تاچ، محصولات با توجه به نیاز شما شخصی سازی و طراحی می‌شوند.

درباره روند شخصی سازی و طراحی بیشتر بدانید.

همچنین می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید. متخصصین و مشاورین ما می‌توانند در کمترین زمان ممکن شما را برای انتخاب کیوسک مناسب راهنمایی نمایند. همچنین پیشنهادات مناسب‌تری را در راستای بودجه و نیازتان در اختیارتان قرار دهند.

کارایی

مهمترین نکته این است که بدانید می‌خواهید کیوسکتان مناسب فضای داخلی طراحی شود یا برای محیط باز کیوسکی را در نظر دارید. اگر برای فضای باز در نظر دارید باید به چند نکته توجه کنید.:

فضای باز یعنی کیوسکتان در محیطی سرد یا گرم قرار است نصب شود، پس باید حتما دارای سیستم گرم کننده یا خنک کننده مناسب باشد. تا کیوسک بتواند در آن شرایط نیز کار کند.

همچنین توجه داشته باشید که صفحه نمایش می‌تواند زیر نور مستقیم آفتاب باشد. در این حالت کیوسک حتما باید دارای extra-bright screen باشد. این نکته را زمان سفارش کیوسک خود حتما به متخصصین طراحی کیوسک اطلاع دهید تا کیوسک مناسب برای شما طراحی گردد.

حال اگر کیوسک در فضای داخلی مورد نیازتان است به این نکات توجه نمایید :

آیا کیوسک قرار است بدون نگهبان باشد.؟ در این صورت نیاز است تا بدنه سخت و محکمی داشته باشد. با فروشنده تماسی داشته باشید و به آن‌ها اطلاع دهید که کیوسک قرار است در چه محیطی و چه موقعیت مکانی‌ای نصب شود. تا بتوانند شما را به درستی راهنمایی نمایند.

موقعیت مکانی کیوسک

این نکته برای هر دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری کیوسک بسیار حائذ اهمیت می‌باشد.

برای مثال در بخش سخت افزاری کیوسک به این دقت داشته باشید که اگر کیوسک کوچکی مد نظرتان است. مثل یک کیوسک دسکتاپ آیپد، راحت آسیب ندیدن در اثر ضربات احتمالی نکته ایست که باید به آن توجه شود. اگر بخش پرداخت پول دارد باید محکم باشد تا نتوان آن را به راحتی شکست. همچنین بدنه ای محکم که بتواند وزن نمایشگر را تحمل کند و با لرزش های کم تعادل کیوسک به آسانی بهم نخورد. نکته مهم دیگر که باید به آن توجه شود معماری داخل کیوسک است. پیاده سازی شبکه سخت افزاری داخل کیوسک نیز باید منظم و دارای دسترسی آسان باشد.

برای بخش نرم افزاری کیوسک، توجه داشته باشید که نرم افزار انتخابی از نظر امنیتی درجه قابل قبولی داشته باشد. همچنین تا حد امکان داده های مهم و حساس را روی کیوسک نگه داری نکنید. اما اگر نیازمند کیوسکی بودید تا بتواند داده های لوکال را در خود ذخیره نگه دارد، امنیت نرم افزار کیوسک شما پراهمیت میگردد.

امنیت

امروزه کیوسک ها با هدف جذب مشتری باید بتوانند جذاب، دارای ظاهری دعوت کننده، کاربری آسان باشند. تا کاربر بتواند در زمان کوتاهی با آن ارتباط برقرار کند. ظاهر کیوسک ممکن است از دیدتان خیلی پراهمیت به نظر نرسد ولی در اصل ظاهر کیوسک است که مشتریان را در وحله اول جذب خود می‌کند. داشتن ظاهری که به کسب و کارتان بیاید و حتی آن را پرزنت کند می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در ذهن مشتریانتان بگذارد.

ظاهر کیوسک

صفحات لمسی دارای رنج‌های متفاوتی هستند. گران و مقاوم، ارزان و ضربه پذیر، سعی کنید برای کیوسک خود با توجه به بودجه نمایشگر مناسب را فراهم نمایید. نمایشگر مداوم روشن است و کاربر با آن در تماس است. هرچه کیفیت بالاتری را انتخاب نمایید، هزینه کمتری بابت تعمیرات آن نیز پرداخت خواهید کرد.

کسب اطلاعات بیشتر درباره فناوری‌های لمسی

کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع نمایشگرها و ابعادشان

مقاله مقایسه ابعاد نمایشگرها و کیفیت تصویرشان را نیز مطالعه کنید.

فناوری صفحه نمایش لمسی

علاوه بر ظاهر و بخش سخت افزاری کیوسک، نکته مهم دیگری که بسیاری از خریداران کیوسک به آن توجه نمی‌کنند، نرم افزاری است که بر روی کیوسک نصب می‌شود و بخش ارائه سرویس به کاربران را به عهده دارد. نرم‌افزار کیوسک بعد از ظاهر کیوسک که در وحله اول جذب مشتری می‌کند. بسیار مهم است زیرا کاربر قرار است با آن ارتباط برقرار کند. نرم‌افزار باید دارای طراحی جذاب باشد، باید کاربری آسان داشته باشد تا کاربران با هر سنی بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. باید بتواند نیازهای شما را به درستی به کاربر ارائه کند. پس این بخش را اصلا دست کم نگیرید و از فروشنده در مورد توانایی‌های نرم‌افزار بپرسید.

نرم‌افزار کیوسک

در نهایت اگر تمام این نکات را در نظر بگیرید، می‌توانید کیوسک مناسب کسب و کارتان را به درستی انتخاب نمایید. مطمئن شوید که از تجربیات فروشنده نیز در انتخاب نهایی کیوسک بهره‌مند می‌شوید.

در این مقاله سعی بر این شد تا نکاتی که در خرید کیوسک لمسی باید به آن توجه کرد را بیان و بررسی نماییم.

در صورت داشتن هر سوالی می‌توانید با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما در با در نظرگرفتن نیازهای شما، بهترین انتخاب را به شما معرفی می‌کنند.

برای مشاهده فیلم محصولات در آپارات و اینستاگرام کلیک کنید.

خرید کیوسک – خرید کیوسک لمسی – خرید استند – خرید استند لمسی – خرید نمایشگر لمسی – خرید نمایشگر – راهنمای خرید – راهنمای خرید محصولات لمسی – خرید محصولات لمسی – خرید ویدپووال – خرید ویدپووال لمسی – کلاسینو – پارس تاچ – محصولات لمسی هوشمند – لمسی هوشمند – خرید محصولات هوشمند 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *